اسباب کشی به خانه جدید با اتوبار معروف بار

اسباب کشی یکی از سخت ترین و طاقت فرسا ترین کارهاست اما زمانی که بتوانید این کار را به درستی انجام دهیم به یکی از ساده ترین و لذت بخش ترین کار ها تبدیل می شود .بسیاری از افراد برای جابه جایی وسایل به زمان زیادی نیاز دارند اگر قصد اسباب کشی دارید فقط کافیست با فنون این کار آشنا شوید تا بتوانید وسایلتان را سریع بسته بندی کنید و به راحتی اسباب کشی را انجام دهید .

نکاتی کاربردی برای اسباب کشی سریع و آسان

با معروف بار دیگر نگران اسباب کشی خود نباشید

 

برای شروع اسباب کشی هیچ گاه نگران نباشید ، یک نفس عمیق بکشید و سپس یک لیست کامل و جامع از وسایل مورد نیازتان در اسباب کشی تهیه کنید تا بتوانید ذهن خود را مدیریت کنید و دیگر به دنبال وسایل غیرضروری نگردید این کار سبب می شود که در وقتتان صرفه جویی کرده و بتوانید به راحتی وسایلتان را بسته بندی نمایید و به سرعت و به راحتی اسباب کشی کنید .

معروف بار آماده ارائه خدمات باربری حتی در ایام تعطیل در تمامی مناطق تهران از جمله باربری طرشت و باربری صادقیه می باشد.

پاکسازی وسایل در اسباب کشی

یکی از فوت و فن های اسباب کشی خلاص شدن از شر وسایل اضافی و به درد نخور در اسباب کشی است .برای این کار یک کیسه زباله احتیاج دارید و میتوانید وسایل به درد نخور و غ خرابتان را جمع آوری کرده و در این کیسه زباله بریزید از جمله وسایلی که می توان از شر آنان خلاص شد چراغ قوه های خراب، اسباب بازی های شکسته و پازل های گم شده است.پاکسازی وسایل و لوازم به شما کمک می کند که در حین بسته بندی وسایل سردر گم نشوید و بدون صرف وقت اضافه وسایلتان را بسته بندی کنید .

بسته بندی تخصصی ظروف شکستنی باربری معروف بار در اسباب کشی

برای شروع بسته بندی وسایل ،پیشنهاد می کنیم ابتدا ظروف شکستنی را بسته بندی کنید و با این کار مانع شکستن ظروف در زمان بسته بندی وسایل دیگر شوید .می توانید برای بسته بندی این ظروف از روزنامه های باطله و لباس های تان استفاده کنید، این کار از ضربه خوردن به ظروف شکستنی جلوگیری می کند. اتوبار و باربری معروف بار با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه در این امر راهنمای شما خواهد بود و بسته بندی های تخصصی وسایل را انجام خواهد داد.

در اسباب کشی کمد خود را پاکسازی نمایید

برای حمل و نقل راحت تر کمد لباس ، لباس هایتان را از کمد در آورید و آن ها را در یک جعبه بگذارید . شما می توانید از جعبه ها و قفسه های جداگانه برای گذاشتن وسایل کمدتان استفاده کنید و روی تمام این جعبه ها نام وسایلتان را بنویسید .وسایل کوچک کمد مانند دکمه و گیره های لباس را نیز در یک جعبه جداگانه قرار دهید . این کار باعث راحتی بسته بندی وسایل در اسباب کشی می شود.

نحوه بسته بندی اسباب بازی ها در اسباب کشی

برای سالم ماندن اسباب بازی های کودکتان در اسباب کشی آن ها را درون جعبه قراردهید و در کمد بگذارید تا از شکستن آن ها جلو گیری کنید .شما می توانید برای انجام این کار از فرزندتان نیز کمک بگیرید و از او بخواهید وسایلش را درون جعبه بگذارد.این کار سبب می شود که شما در خانه جدید سردرگم نشوید وعلاوه بر تمام اینها، بیرون آوردن تک تک اسباب بازی ها از جعبه برای فرزندانتان کار جذابی خواهد بود.

نحوه جمع کردن تابلو و دکوری ها در اسباب کشی

بهترین شیوه برای جمع آوری دکوری ها و تابلوهای هنری استفاده از حوله یا مقوای محکم برای بسته بندی است . شما می توانید تابلوهای تان را بر روی حوله یا مقوا قرار داده و آنها را درون یک جعبه قرار دهید و اینگونه از ایمنی آنها اطمینان یابید. البته برخی از تابلوها به اندازه نیست که بتوان آنها را درون جعبه قرار داد این تابلوها را به د یواره داخلی کامیون تکیه دهید و مقوایی را بین آن ها قرار دهید. شما می توانید دکوری های کوچک را روزنامه پیچ کنید و درون یک جعبه قرار دهید.

تماس با باربری معروف بار و استخدام نیروی کمکی در اسباب کشی

شما شاید در روز اسباب کشی در تنگنای زمانی قرار بگیرید و نتوانید خودتان اسباب کشی کنید، نگران نباشید فقط کافیست تنها از طریق تماس با اتوبار و باربری معروف بار از تمامی خدمات آن بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل بهره مند شوید.

باربری شمال تهرانباربری غرب تهران

طرشت

۰۲۱-۶۶۰۷۰۱۷۰

طوس - شهیدان

۰۲۱-۶۶۰۷۰۱۸۰

صادقیه

۰۲۱-۴۴۹۰۳۱۶۴

انقلاب - یوسف آباد

۰۲۱-۸۸۴۸۱۶۶۲

جنوب

۰۲۱-۵۵۴۳۰۷۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *